Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Winnica Rajska mieści się w Myszkowie przy ulicy Szczygla 8a. Adres naszej strony internetowej to: https://winnicarajska.com.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Domyślnie WordPress nie zbiera żadnych danych osobistych o odwiedzających, ale kiedy odwiedzający witrynę wypełnią formularz kontaktu zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania w celu odpowiedzi na zapytanie w formularzu.

Informacje przesłane za pośrednictwem formularza są przechowywane na potrzeby obsługi klienta przez nieokreślony czas, ale nie wykorzystujemy uzyskanych tak informacji w celach marketingowych.

Weryfikujemy też adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli użyłeś/użyłaś formularza na tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobowych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

Treści przesłane w formularzach mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu. Składając zamówienie wysyłkowe poza terenem naszych dostaw zgadzasz się na przesłanie twojego adresu firmie kurierskiej w celu realizacji zamówienia.